Eneseabi raamatud

José Silva ja ph.d. Robert Stone
Silva meele kontrolli meetod: Kuidas saada abi teispoolsuselt
Liimköide, 128 lk  29.99 €

Ainult kümme protsenti meist kasutab mõlemat ajupoolt võrdsel määral. Enamik inimesi arendab ainult loogiliselt mõtlevat vasakut ajupoolkera ja jätab tohutut loomingulist potentsiaali omava parema ajupoolkera unarusse. Nüüd aga, kus sul on võti aju täisvõimsuse rakendamiseks, hakkad sa saama oma elu kohta hämmastavat teavet! See raamat õpetab sulle, kuidas paremat ajupoolt ergastada ja seega saavutada juurdepääs Kõrgemale Intellektile, loovusele ja energiale. Sa avastad enda jaoks Silva Meele Kontrolli tehnikad, mis aitavad sul: saada teada oma elu eesmärk ja see saavutada, muuta oma elu värvikamaks ning olla sealjuures külmavereline, energiline ja tasakaalukas, tugevdada loomulikku intuitsiooni, leidmaks keerulistes olukordades õigeid lahendusi, rakendada aju efektiivsemalt ning panna ta ka uneajal enda kasuks tööle, vabaneda negatiivsetest mõtetest ja suhtumistest, parandada suhteid perekonnaga, sõprade ja äripartneritega, nautida tõelist õitsengut, tervist, rahu ja rikkust.

 

Shakti Gawain
Loov visualiseerimine
Liimköide, 128 lk  15.00 €

Loov visualiseerimine tähendab meie loomulikku kujutlusvõime teadlikku rakendamist. See tugineb loodusseadustele, mille kohaselt igale sündmusele eelneb alati vastav mõte või kujutluspilt. Just meie mõtetest ja kujutelmadest sõltub meie elusündmuste eripära. Loova visualiseerimise abil saame seega otsustavalt mõjutada oma elukäiku: tervist, inimsuhteid, tööd vaimset arengut – mida vaid ise soovime. Pedagoogikas, tervishoius, spordis ja äri alalgi saavutatakse pidevalt häid tulemusi, rakendades loovat visualiseerimist.
Käesolevas raamatus on rikkalikult harjutusi, mille abil võid vähehaaval saada loova visualiseerimise meistriks ja saavutada katkematu sideme selle allikaga, millest pulbitseb esile sinu elutarkus – oma sisima olemusega.